ד"ר איריס מנור

2019 adhd, איריס מנור, אבחון קשב וריכוז

ד"ר איריס מנור

ד"ר איריס מנור יו"ר הכנס הארצי השנתי להפרעת קשב
ד"ר איריס מנור היא פסיכיאטרית של הילד והמתבגר ומנהלת מרפאה רב גילאית להפרעות קשב של גהה, ומחוז דן פ"ת.
ד"ר מנור מרצה בכירה בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א, העוסקת רבות במחקר, תוך שיתופי פעולה ארציים ובינלאומיים. כיום רשומים על שמה 55 מאמרים העוסקים בהפרעת קשב. יחד עם פרופ' טיאנו, היא הוציאה את הספר המקצועי הראשון בעברית על הפרעת קשב בו יצאה לפני כשנתיים המהדורה הרביעית.
ד"ר מנור היא יו"ר החברה להפרעת קשב מטעם ההסתדרות הרפואית הישראלית, אשר נוסדה בשנת 2016.
ד"ר מנור היתה שותפה וכיהנה כיושבת ראש של הכנסים הארציים השנתיים להפרעת קשב, כאשר 2017 זו השנה השישית לקיומם. הכנס השני בשנת 2013 היה גם הכנס הבינלאומי הראשון להפרעת קשב בארץ, אליו הגיעו מרצים ומאזינים מרחבי העולם.
בנוסף, ד"ר מנור שותפה בכנסים בינלאומיים, והיא חברת Board בארגון המומחים האמריקאי להפרעת קשב ( (APSARD) ויו"ר הועדה בארגון זה לפעילות בינלאומית. חברת Board בארגון המומחים האירופי של הפרעת קשב במבוגרים, ואף חתומה  איתם על הקונצנזוס האירופי לאבחון ולטיפול בהפרעת קשב במבוגרים, ממנו אמורה לצאת השנה מהדורה שניה.
למען הגילוי הנאות  ד"ר מנור היא חוקרת ראשית מטעם בי"ח גהה במחקר רב-לאומי ורב-מרכזי של חברת "אלקוברה" הישראלית, והייתה בעבר חוקרת ראשית מטעם בי"ח גהה במחקר של חברת "אנזימוטק" הישראלית. כמו כן היא נתנה הרצאות לימודיות בתמיכת החברות "יאנסן", "נובארטיס", "טבע" ו"מדיסון", ונכחה במפגשים של ועדות היגוי מחקריות של החברות "נובארטיס", "מדיסון" "טבע" ו"מדיליין".